Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kb. mennyi a munkanélküli segély?

Kb. mennyi a munkanélküli segély?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy több mindentől függ: érettségi után majdnem 1 évig dogoztam, tehát ez egy rendes bejelentett RÉSZMUNKAIDŐS állás. Közös megegyezéssel lépek ki, így április 30-án lesz az utolsó munkanapom itt. Utána nem tervezem, hogy dolgozom, szeretném a nyaramat kihasználni. Meddig jár és mennyi a munkanélküli segély? Egyáltalán jár? Nem én mondok fel, közös megegyezés. Előre is köszi, lehetőség szerint a bunkózástól kíméljetek.
2013. ápr. 15. 14:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Közben látom, hogy 1 év szükséges :(. A diákmunka számít? Gondolom nem...
2013. ápr. 15. 14:54
 2/3 anonim ***** válasza:
360 nap munkaviszony kell, teljesen mindegy, hogy részmunkaidő, vagy teljes. Az egyszerűsített foglalkoztatás is beleszámít, és az elmúlt 3 évet nézik. Ha meg lenne a jogosultsági időd, akkor a munkában töltött napok 10%-ára kapnál ellátást, tehát minimum 36 napra, de max. 90 nap. Az összeg a befizetett munkaerőpiaci járulékalap 60%-a, max. a minimálbér.
2013. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen.
2013. ápr. 22. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!