Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Személyi igazolvány fénymásola...

Személyi igazolvány fénymásolatra kiadják a postán a csomagot?

Figyelt kérdés
Rendeltem webshop -ba játékot és úgy kértem, hogy a postára vigyék. Ha egy lapra le van fénymásolva a személyim, akkor kiadják?

2013. ápr. 27. 12:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

" Még eddig mindenhol, mindenki elfogadta! "


A fénymásolatot?? Hová jársz te hogy fénymásolatot elfogadnak???


Posta, bank és bármely ügyintézés esetén a fénymásolt okmányoddal kitörölheted...


Szépen néznénk ki ha egy ilyennel a postán bármit felvehetnél, esetleg bankszámlát nyitnál. A fénymásolaton bármilyen adat módosítható egy grafikai programmal, így piát is vehetnél 15 évesen fénymásolt személyivel.

Na ne röhögtess!!!

2013. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez így van. A fénymásolat ilyen szempontból nem sokat ér. Ha mindig nem is hordja magával, legalább hivatalos ügyintézésre legyen képes magával vinni az igazit, és figyelni arra, hogy ne hagyja el.
2013. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ebből egyébként még közokirat-hamisítási ügy is kerekedhet.

Emlékeztek arra a nőre, akit azért hurcoltak meg, mert a mozgássérült kártyájának a fénymásolatát tette a szélvédő mögé? Ő is félt, hogy feltörik az autóját, aztán egy büntetőeljárást akasztottak a nyakába, pedig a saját kártyájának a másolata volt.

2013. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Gyerek vagyok (ezt lehet írnom kellett volna), rendőr valószínű nem fog igazoltatni. :)
2013. ápr. 29. 14:32
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tanultam belőle! Csak azért kérdeztem, mert nemrég a postás hozott csomagot és elfogadta a személyi fénymásolatát, mivel az eredeti anyámnál volt.
2013. ápr. 29. 14:34
 16/16 anonim ***** válasza:
Az hogy elfogadta nem jelenti azt, hogy máshol is lefogadják, ugyan is ő sem fogadhatta volna el... Egy postás.
2013. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!