Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most komolyan, volt már...

Most komolyan, volt már közületek itt olyan, akiknek konkrétan semmi étel nem volt otthon így hónap végén?

Figyelt kérdés

Nekünk így van, tegnap óta semmit nem tudunk enni, a párom is szegény így ment el dolgozni én meg ithon vagyok,munkanélkülin,mert a munkahelyem megszűnt...-őt sajnálom nagyon,mert így dolgozni,és magas a vérnyomása is szegénynek,nehogy rosszul legyen-idegeskedem miatta...

Szörnyű-és még hol van a fizetés-Úr Isten!Bele sem merek gondolni...:/

Nem panaszkodni szeretnék,nem kell sajnálni sem minket,csak arra vagyok kíváncsi,hogy esetleg más is járt már ilyen cipőben,mint mi,és akkor mit tudott csinálni?Nincsen se liszt,sem hagyma,kenyér sem,semmi-konkrétan semmi nincsen már-tegnap este volt egy fél vöröshagyma és egy db tojás azt kirántottam a maradék lisztben,morzsában,egy kis tányérra kiraktam azt ettük-egy kis sóval-elvette hirtelen a szédülős éhségünket...:/-még ezért is hálás voltam,hogy volt-és egy kicsit tudtunk enni...

Ja-biztos lesz,aki megkérdezi,hogy hogyan van akkor netünk-úgy,hogy a számlákat még próbálom fizetni,mert ha nem fizetem,akkor sokkal többet kell majd később fizetni-szóval ez csak ezért van-semmi másért..



2013. máj. 2. 08:05
1 2
 11/13 anonim válasza:
"egy kis panelban a keleti régióban"...ha nekem szól a tyúktartás...kukázással még a beteg családomon nem segítek...köszi a semmit...jobb ha ilyenek nem is írnak vagy ha te vagy az előző is akkor már mondtam hogy ne írj nekem!tanácsot kértem nem okoskodást....az van bőven mint égen a csillag,aki meg tényleg épp kezű választ tud adni vagy tanácsot minden rossz szándék nélkül az nagyon köszönöm!!
2013. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
a kérdés kiírójának írtam a tyúkos választ,a kukás ötletem abból adódik,hogy a nagybani piacokon elég gyakran megy tönkre nagyobb mennyiségű zöldség meg gyümölcs,szóval ilyen helyről lehetne átválogatással kissebb menyiségű relatív jó minőségű élelmiszerhez jutni ingyen.
2013. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
akkor elnézést kérek ha megbántottalak,kissé kétségbeejtő az életem és köszönöm a ezt a tanácsodat erre nm is gondoltam még egyszer sajnálom!!:)
2013. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!