Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Adf. Ly és a hasonló oldalak...

Adf. Ly és a hasonló oldalak használatához tulajdonképpen mi kell?

Figyelt kérdés

Össze vagyok zavarodva és nem igazán értem mi kell számomra,hogy ők fizessenek.Addig eljutottam hogy kell egy paypal vagy milyen felhasználó,de úgy értem hogy kell valami bankszámla is.Ha igen akkor milyen és kb mennyi lehet ennek a nyitása?

Egy hosszabb és részletesebb leírásnak is örülnék,hogy átláthassam az egészet,mert szeretném rövidíteni a megoszott linkjeimet,tudom hogy ebből nem fogok meggazdagodni,de nem árt az a kis plusz,lehet majd egyszer pont az fog hiányozni :)


Köszi a megértést!Ja majdnem elfelejtettem.Szóval van több ilyen jellegű oldal.Lehet egyszerre többszörösen használni őket?Szóval h pl lerövidítek egy linket egy ilyen oldallal,majd a lerövidítettet megint egy másodikkal,és így tovább?



2013. máj. 21. 21:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!