Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Avon tanácsadóként milyen...

Avon tanácsadóként milyen hasznaim lennének (pénzügyileg)? Vannak ennek hátrányai hogy pl 10000 ft-nak megkell lenni a rendelésnek? Minden hónapba kell rendelésnek lennie?

Figyelt kérdés
Illetve az oriflame-ről tudok mindent, de melyik jövedelmezőbb, mert az avont keresik, de az oriflamen van hasznom mindenhogy? (az avonról szinte fogalmam sincsen)
2013. máj. 25. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs kötelező minimum rendelés egyiknél sem.Az Avonnál a rendelés összegétől függ az árengedmény,kedvezőbbek a szállítási díjak ha postára kéred ingyen van amúgy 400 ft,talán népszerűbb is.Az Oriflamenál fix 30%kedvezmény van de ez szerintem csak akkor éri meg jobban ha katalógusonként rendelsz legalább 20ezerft-ért mert akkor van ingyen a szállítás ha eléred a 100BP-t illetve itt csak akkor tudsz csekkel fizetni ha teljesíted a Start program lépéseit,mert csak akkor lesz hitelkereted.Egyébként a csomag átvételekor kell fizetni.Sokan mondják az Avont drágának de szerintem az Ori drágább és nekem az a bajom hogy az oriflamenál elég gyakran előfordul hogy nem kapom meg amit rendeltem.(mindkettővel foglalkozok az orit most kezdtem)
2013. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mi környékünkön az Oriflame-et nem igazán ismerik, használják és szerintem drága is! Én már vagy egy éve nem rendeltem onnan. Az Avont nemrég kezdtem de nálunk az azért megy. Nincs minimum összeg amiért rendelned kell viszont kedvezmény csak 6500 ft-os megrendelés után jár. Az Oriflamenél van 1200 ft-os éves tagsági díj míg az Avonnál ilyen nincs! Egy barátnőm az ország másik felén Oriflame-ezett és náluk az megy nem az Avon.

Ha esetleg Pest megyében élsz és érdekel az Avon írj bátran!

2014. jún. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!