Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Előre utalással lenne pár...

Előre utalással lenne pár kérdésem. Mit, hogyan?

Figyelt kérdés

Rendeltem kontaktlencsét egy lánytól,aki pesti, de ő kínából rendelte, a pénzt előre kell utalnom .hogy kell? megadta bankszámlaszámát stb .. de mit hogyan?

elvileg mikor kimegy hozzá a lencse kínából személyesen veszem át pesten. mostakkor..? én ezt nemértem:) segítsetek!


2013. máj. 28. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Kínából kontaktlencse? Közelebbit akarva se találhattál volna gondolom...


kontaktlencsét "egy lánytól" venni??? inkább veszem meg 2x áron normális szemészeti boltban, ahol még garanciát is tudom érvényesíteni + adnak mellé jó tanácsokat.

2013. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vagod hogy nem ez volt a kerdes?:)
2013. máj. 28. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló csak segíteni akart. Egyébként így kontaktlencsét én sem vásárolnék. Rámehet a szemed világa is.


Előre utalás.


Van egy bankszámlád, gondolom, hozzá egy név is.

A saját bankszámládról elutalod az Ő bankszámlájára a kért összeget. Szövegbe pedig beleírhatod, hogy mire fizetted ki. Tehát előbb kifizeted, minthogy megkapnád a lencsédet. Majd amikor értesít, hogy megvan, akkor Pesten átveszed tőle abban az esetben, ha nem vág át...

2013. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sikerült! istenkirály vagyok:)

köszi!

2013. máj. 29. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!