Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről? Ti próbáltátok?

Figyelt kérdés

[link]


Elsőre elolvasva eléggé kamunak tűnt, de a kommentek után meginogtam. Kérem aki próbálta már írjon, hogy neki bevált-e valamint aki ránézett az oldara, írja le hogy mi a véleménye (átverés lehet-e vagy sem). Köszönöm előre is!



2013. máj. 29. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hallod TESO!!! kb Te vagy 100dik ilyen aki ezt kérdezi!!!
2013. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Jaj istenem, ez nagy kamu! Már az első ránézésre leszűrhető, hogy csak népámítás.
2013. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Antimod ***** válasza:
57%
A menü összes linkje ugyanarra a kamu oldalra mutat! Kiszúrtátok már? :)
2013. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 The Other ***** válasza:

A kommenteket is ők írják maguknak... Az egész kamu.


Gondolod, ha havi 1,2 milliót lehetne keresni ilyen semmiféle végzettséget vagy szaktudást nem igénylő, otthoni alibimelókkal, akkor az egész ország nem ezt csinálná? Akkor hülye lenne bárki is bejárni dolgozni.

2013. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tőzsdével lehet nagy pénzeket keresni, de nem tudás tapasztalat és pénz nélkül!!! Jussunk el odáig csak pénzből lehet pénzt csinálni!!!
2013. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Idézet a honlapról:

"A próba ajánlat holnap ér véget: Szerda, 29 május, 2013"


Akkor itt már holnap van.

2013. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

xD

amúgy nekem is az tűnt fel... egyszer már felmentem erre az oldalra, és akkor is ugyanezt írták, az akkori "holnapi" dátummal...

2013. máj. 29. 13:45
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagy nyomorék aki ilyenek bedől, a BOTANOO-ról is ez volt a véleményem erre tessék 160 000 magyar károsult család, 40 000 000 000Ft lehúzva a wc-én
2013. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyiket se tudom sajnálni mert az összes ilyen ember megérdemli aki az ilyeneknek bedől!!! 1 hátulütő van az egészben aki meg rendesen csinálja/csinálna a dolgát és pici "vagyont" teremtene azt meg megbélyegzik... Napi szinten szembesülők ezzel magam is..
2013. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mellesleg megkérdezhetem, mi a fenének írtad ki 12-edszerre is a kérdést? Még mindig nem regisztrált alád senki?

Nem jól reklámozol! Elárulom neked a siker titkát:

1. csináljál vagy 30 regisztrációt!

2. írd ki újra a bugyuta kérdésed (igen 13.-szóra is!)

3. írjál a 30 reggel minimum 50 + hozzászólást

4. a siker garantált!


Ezzel szemben te hogy csinálod? Kiírod a kérdést és várod a sült galambot, nos ez nem elég! A mai világban megkel dolgoznod hogy ellophassad mások pénzét, törődj bele!


Kívánok neked sok balekot, valamint pár hónappal későbbre még több fáklyás balekot...

2013. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!