Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről? Ti próbáltátok?

Figyelt kérdés

[link]


Elsőre elolvasva eléggé kamunak tűnt, de a kommentek után meginogtam. Kérem aki próbálta már írjon, hogy neki bevált-e valamint aki ránézett az oldara, írja le hogy mi a véleménye (átverés lehet-e vagy sem). Köszönöm előre is!



2013. máj. 29. 10:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb PTC oldalra bereggelni pár 1000HUFért elég sok emberhez eltud jutni ráadásul a googli is örül a sok látogatónak.... DE épp eszű ember kerüli!!!
2013. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#10... ????? xD

egy 17 éves lány vagyok, és azért írtam ki mert nem volt időm böngészni és utána keresgélni, gyors választ akartam anyának. :D deee oké ha te mondod...

egyébként köszönöm a többi választ :)

2013. máj. 29. 16:13
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem akarom a kedves kis családot minősíteni de anyukád egy ilyet tőled kérdez meg???


Nekem miért nem mondanak Andersenek már meséket??? :))

2013. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A címre bejegyzett cég (érdekes módon amerikai cím telefon és egyéb elérhetőség nélkül, de csak magyar weboldal van) ezen kívül ránctalanító krémet és tömegnövelő szert is forgalmaz. Biztos nagyon megbízhatóak...


A kommenteket meg ők írják. Próbáld ki, írj kommentet, soha nem fogod viszont látni...

2013. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2013. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 The Other ***** válasza:

A #15-ös megelőzött, de nem sokat írt a linkhez. Szóval, erről már cikk is született, és szépen le is írják, hogy mi az átb.szás az oldalban:

[link]

2013. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!