Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angliában mennyi esélyem van...

Angliában mennyi esélyem van arra, hogy a szakmámban el tudok helyezkedni viszonylag könnyen?

Figyelt kérdés

Nyelvet eléggé jól beszélem, bár az ottani akcentusokat biztosan szokni kell majd.

A szakmám egyébként diplomás ápoló. Mennyire lehet könnyen elhelyezkedni benne? Fiatal vagyok, tavaly végeztem, most lesz 1 éve, hogy dolgozok, úgyhogy nincs többéves munkatapasztalatom.

Szeretem a szakmámat, de az itthoni egészségügy egy horror, egy rémálom. Nem akarom feladni ezt a hivatást, de ennyi pénzért és ilyen munkáért kizárt, hogy tovább csináljam.


2013. máj. 29. 12:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy nem egyedül mennék, hanem egy barátommal (ugyanez a szakmája, csoporttársak voltunk).
2013. máj. 29. 12:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Ápolót sokat keresnek csak nem árt körbenézni hogy milyen lehetőségek vannak, mert pl lehet hogy megéri házi ápolónak menni mert 1-2 gazdag emberkéhez kijárva többet kereshetsz kevesebb melóval, mint mondjuk egy kórházban, csak az önéletrajzban nem mutat olyan jól.
2013. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 goaus ***** válasza:
Az előttem író nagyon jól beszélt.:) Megerősítem, még vidéken is nagyon-nagyon keresett a szakmád, talán a legdurvább hiányszakma itt. Heteken belül elhelyezkedhetsz és válogathatsz is szerintem az ajánlatokból. Külön irodák vannak már, akik toborozzák az egészségügyi alkalmazottakat. Szóval hajrá!
2013. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh ez nagyon jó hír!!! Annyira szeretem a szakmámat, nem szeretnék anyagiak miatt pályaelhagyóvá válni, de így... Áááá el is kezdek szervezkedni :)))
2013. jún. 6. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!