Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angliába mennyire érdemes...

Angliába mennyire érdemes kimenni, ismerőssel de angol nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés
Érdemes megpróbálni?

2013. máj. 31. 09:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A rokonod hiába keresett ott 300 ezer Forintnak megfelelő fontot, az senkit nem érdekel, mert ahogy mondtam, nem itthon kell belőle megélned, a lényeg hogy az a font ott mennyit ér.


Nem értem, ezt miért írtad le, értelemszerűen ő se itthon költötte el a 300 ezer forintot, ha egyszer kint él. Kifizette a lakhatást, az ennivalót, tisztálkodást, minden egyebet, és megmaradt 50 ezer. Egy itthoni takarítói fizetésből mennyit tudsz félretenni? Örülhetsz, ha nem kell kipótolni. Ehhez képest egy olyan fizu, aminek az 1/6-át félre lehet tenni, nem olyan rossz.

A szállásról meg annyit, hogy úgy tudom, legelőször egy idős házaspár házában bérelt egy szobát. Nem tudom, mennyiért.

Nem vitatkozni akarok, csak a logikát nem látom abban, amit itt írtok néhányan.

2013. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért írtam, mert itthon 300 ezer Ft elég jó fizetés manapság és esetleg néhányan úgy gondolhatják itthon, hogy húú 300 ezer Ft-ból mennyi mindent lehet venni (tudat alatt, az itteni árakat figyelembe véve).

Nehéz igazából elmagyarázni amire gondolok, de végülis egy véleményen vagyunk nagyjából. :)

2013. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam a 300 ezret, mert az itthon olyan jó fizetés, hanem hogy látható legyen az arány, hogy a 300-ból 50 megmarad :)
2013. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Eleve ott kezdodik hogy rohadtul ne valtsad at a fontot. Ha szepiteni akarod akkor menozz a tudattal hogy 300 ezer ft ha meg ha az erdekel angliaba "mennyi is az annyi" akkor azt nezd mennyi marad felretenni miutan a letfontossagu dolgokat kifizetted.
2013. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Kedves Kérdező. Én 7 hónapja jöttem ki a 2 fiammal (2+8 évesek) és a férjemmel. Én kevés angollal rendelkeztem a párom nullával. Ahhoz képest sikerült a felvételim mind 3 tesztje az egyik legjobban fizető céghez, a férjem is melózik, és a nagyobbik gyerkőc is sulizik. A lényeg annyi hogy nekünk 4 főre a havi kiadás mindennel együtt 6-700 font. Nekünk mindenki azt mondta hogy nem érdemes családdal kijönni,meg hogy ostobaság stb....kaptuk az oltást rendesen. Később ezek az emberek kerestek meg első körben hogy segítsünk ezzel azzal.....érted a lényeget? Meg kell próbálni. Ha nem is jön össze, de megpróbáltad. És ha meg sikerül, amihez sok szerencsét és kitartást kívánok akkor pedig kapsz egy jobb, élhetőbb életet. Az hogy mennyit tudnál félretenni az úgy gondolom attól is függ hogy mennyire szórod vagy nem szórod a pénzt. Én nagyon sok szerencsét kívánok és remélem neked is bejönnek a dolgok úgy mint nekünk.
2013. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!