Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik ha külföldön nem...

Mi történik ha külföldön nem szünteted meg a folyószámládat, de nem használtad 5 éve, semmi pénz forgalom nem történik rajta?

Figyelt kérdés
Cserediák voltam külföldön 5 éve, amikor hazajöttem még szükségem volt a kinti folyószámlámra mert vártam rá kaukció visszautalást stb. Amikor megkaptam, átutaltam a magyar folyószámlámra netbankon keresztül és ennyi. Nem szüntettem meg a kinti folyószámlámat. Akkor nem érdekelt, gondoltam majd megszűnik magától, itthonról hogyan is tudnám megszüntetni már... Ez rosszul gondoltam?
2013. máj. 31. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt egyedül a bank tudja.

Amúgy miből gondolod hogy bárki is tudna válaszolni a bank és ország ismerete nélkül?

2013. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát abban a válaszban reménykedek,hogy minden banknál automatikusan megszűnik a folyószámla, ha semmilyen forgalom nincs rajta... Itthon így van, vagy nem? :S

Hülye vagyok ilyenekhez.

2013. máj. 31. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Hat a szamlavezetesnek lehetnek dijai, azota bevezethettek uj dijakat, amelyekrol a kinti cimedre kuldtek tajekoztatast, elmeletileg meg az is lehetseges, hogy 5 eve ezek adossagkent halmozodnak a szamladon, es amikor majd elernek egy hatart, akkor szepen eladjak behajtonak...


En a helyedben betelefonalnek a bankhoz.

2013. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem, mivel 5 év alatt több száz euróra is rúghat a kts. Ha felhívod őket megtalálnak. És a ktg is rád verik.
2013. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nagyon akarnának már megtaláltak volna. Minden adatom szerepel, oda is kellett útlevél vagy személyi vagy mittomén. Az állandó lakcímem szerepelt benne. Ha akarnának írhatnának az állandó lakcímre. Szóval én nem tudom mi van ilyenkor, de ebben hiszek.
2013. máj. 31. 22:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg NORDEA bank.
2013. máj. 31. 22:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Naiv feltételezés, hogy magától megszűnik. Hahaha. Évek alatt gyűlik a számlavezetési díjad, és még kamatozik is.
2013. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt honnan vetted, hogy Magyarországon megszűnik ha nincs forgalom? Vonják szépen a költségeket, akár mínuszba is. Ők honnan tudhatnák hogy neked már nem kell?
2013. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!