Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivan akkor ha a polgári per...

Mivan akkor ha a polgári per után nem birok fizetni?

Figyelt kérdés
munkanélküli vagyok, nemcigány. és egy személynek bekellet törnem az orrát (egy olyan dolog miatt amit nem szeretnék ide leírni de még így is olcsón úszta meg) polgári pert indított ellenem. mivel nincs munkám, hogy fogják rajtam bekövetelni a büntetést?

2013. jún. 1. 03:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Meg az alsógatyákat is és az asszony vibriját meg a te péniszvibrátorod is ! Aha. Asszony azóta lett impotens :S
2013. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elektronikai cuccok meg bútorok nem érdeklik őket, mert értékük használtan zéró. Incasszóznak a banszámláidat meg az autódat elviszik meg lakásodat elárverezik.-
2013. jún. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
a lakás nem az én nevemen van. autóm nincsen. amúgy ha megbüntetnek 50-100 ezer forint között lesz. szóval nem hinném hogy eladnák a házat amiben élek, ami ráádásul nem is az enyém
2013. jún. 4. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!