Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elfogadjam a fizetésemelést...

Elfogadjam a fizetésemelést azoktól akik családtagként bánnak velem?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok és 3 éve tanítok egy 14 éves fiút. Anyukám jóban van a fiú anyukájával (igazából anyukám főnöke) és én is jóban vagyok a családdal. Heti 2x járok hozzájuk és 1500 Ft-ot kapok. Az első évben még csak 1000 Ft-ot kértem, majd ők emelték 1500-ra a 2. évben. 3. évben maradt ugyanannyi.


Van egy olyan érzésem, hogy jövőre megint emelni fogják az összeget, 2000 Ft-ra, aminek örülnék is, csak én még nem szeretném elfogadni. Arra gondoltam, hogy majd csak akkor kérnék 2000-et ha a fiú gimnáziumba megy. (Szeptembertől 8. osztályos lesz)


A szülők elég sokat keresnek, de én akkor is rosszul érezném magam ha ilyen sokat kérnék, főleg azért mert olyan jól bánnak velem, szinte családtagként kezelnek. Volt, hogy már meghívtak magukhoz vacsorázni vagy az apuka direkt 2000 Ft-ot adott 1500 helyett stb.


A kérdésem az lenne, hogy ha felajánlják, akkor fogadjam el a 2000 Ft-ot vagy visszautasíthatom? Hülye lennék ha visszautasítanám, igaz? :/


2013. jún. 1. 21:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mire tanítod a 7edikest?
2013. jún. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fogadd el. Ha diákmunkáznál lehet kevesebb lenne az órabéred, de ide egy órára mész, tehát azt is bele kell számolni hogy te arra az egy órára odautazol meg vissza. Meg itt nincs lehetőség többet dolgozni ezért az órabér is magasabb. Úgyhogy ne szerénykedj, meg vannak veled elégedve és ezt ki is mutatják. Szerintem rosszul is esne nekik ha visszautasítanád.
2013. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Angolra.


Köszönöm a válaszokat, akkor el fogom fogadni! :)

2013. jún. 2. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!