Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vateráról mennyire biztonságos...

Vateráról mennyire biztonságos rendelni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
elgé ha megfelelő eladót találsz erre vannak az értékelések ha sokk a negatív értékelése nem érdemes tőlle vásárolni de én évekóta vaterázom és még soha nem volt gond..
2013. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ésszel csinálod, nincs gond. De nem a vateráról rendelsz, hanem az eladótól veszed meg a cuccot. Akár egy apróhirdetésnél, csak itt látod a pali eddigi értékeléseit is. Ha sok pozitívja van az eladónak, vágj bele. Ha vannak semlegesei is, akkor bogarászd át őket, nem biztos, hogy ő a hülye. Kevés vagy nulla értékeléses eladótól ne vásárolj, ha nem érzed megbízhatónak. Én már szavaztam párszor bizalmat kezdő eladónak (sikerrel), de kis értékről volt szó.
2013. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 2. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
vannak becsületes eladók is a vaterán, de sok szélhámos is van. vagy nem küldi a terméket, vagy selejtet küld, vagy nem írja meg előre a termék hibáját. pld új ágyneműt árul és 1 hét után szarrá szakad, vagy olyan almás mobil-t árul ami nem wifis és nem internetes, kínai szutyok., amikor reklamálnál, akkor már rég letiltott. szóval 99%-os értékelésű alatt ne vásárolj semmit senkitől a vaterán.
2013. nov. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!