Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan rajtam kívül, aki...

Van olyan rajtam kívül, aki fél egy irodai állástól?

Figyelt kérdés

Még nem 100%-os a dolog, de lehet, egy irodában kell dolgoznom teljes egészében papírmunka és számítógép. Szakmából adódóan (kertész) a fizikai munkát szeretem és ahhoz vagyok szokva. Inkább vagyok a tűző napon, mint valahol beltéren.

Tudom, ma mindenbe bele kell kapaszkodni, de félek, nem fogom bírni az ülőmunkát és bezártságot. Eddig, ha csináltam is irodai munkát, az nem egész napos volt, mert nem csak abból állt a feladatom.

Sok évfolyamtársamnak nagyon jól sikerült, vagy szakmában van, vagy ha mégsem, szereti azt, amit csinál. Én is ilyesmit szeretnék, de semmi nem jön össze, sajnos.



2013. jún. 2. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Néha én sem érzem magam egész embernek, csak félnek. Lehet az irodai munkától van, mindig is tudtam én, hogy kint kéne könyvelni az erdőben, vagy valahol.
2013. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én utálom.
2013. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!