Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki egy évig munkanélkül...

Ha valaki egy évig munkanélküli akkor jár neki utánna az önkormányzattól kb havi 20e ft és ha egy családnak az egy főre eső össz jövedelem átlaga nem haladja meg a öregségi nyugdíjat vagy mit szintén jár nekik kb 20 ez igaz?

Figyelt kérdés
Másrészt ez a két dolog mármint segély vagy minek nevezzem őket nem egy és ugyan az a kettő? mert a másikhoz is ha jól tudom kell egy év munkanélküliség.

2013. jún. 3. 02:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Járni nem jár semmi. Igényelni lehet foglalkoztatast ás helyettesítő támogatást, ha volt minimum 30 ledolgozott nap az igénylés megelőző egy évben. Másról nem tudok.
2013. jún. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jár igen és neve aktív korúak ellátása és ha jól tudom 22.000 ft
2013. jún. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor ez most két külön dolog? vagy mindkettő amit emlitettem egy és ugyanaz?
2013. jún. 3. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a kettő es ismétlem, nem jár, hanem feltételekhez kötve igényelhető.m
2013. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!