Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan akinek sokszor...

Van olyan akinek sokszor semmi dolga nincsen a munkahelyén?

Figyelt kérdés
Nincsen munka,ráérnek és ilyenkor azt csinál amit akar? Van ilyen?

2013. jún. 3. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szinte egész nap azt teszem amit akarok!
2013. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Igen, nekem ilyen a munkám. Olvasok, kötök, tanulok... 8 óra helyett kettőben elvégzem a munkát, van ilyen.
2013. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem attól függ. Van, amikor nagyon nagy a hajtás, napi 10-12 órát is le kell nyomni, de most 2 hétig csak malmoztam, facebookoztam, indexet olvastam, mert nem volt mit csinálni. Ilyen ez a popszakma
2013. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en a napi 8 oras munkat 4-5 ora alatt megcsinalom pedig kemenyen statisztikazva vagyunk
2013. jún. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is elég laza a munkám, néha azon agyalok miért is kell itt lennem.... Egy barátomnak sokkal jobb, mert ha a munkáját megcsinálta, akkor haza is mehet, de megkapja a 8 órás fizetést. Azt mondta, volt olyan hogy kb másfél óra alatt megcsinálta az aznapit, de nemvolt képe hazamenni, így bent volt azért 4 órát, pedig nem is figyelik, meg nem kell elszámolnia. Átlagban 4 órákat dolgozik, és egész jó a fizetése.
2013. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De vagány. Ha valaki priviben elküldi, hogy mit dolgozik. Én szívesen elolvasom.


Amúgy egy tanárunk mondta, hogy egyszer olyan munkája volt, amit pár óra alatt meg lehetett csinálni, és ehhez vagy 8 hónapra szerződtették le.

2013. jún. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!