Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a szerelő...

Mi van akkor ha a szerelő rosszul szereli meg számítógépet, de te azt már kifizetted és csak otthon veszed észre?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
sz*pás
2013. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sz*vas
2013. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Megszerelni" a Ladat lehet. Fogalmam sincs, mire gondolhattal, talan kifejtened..?
2013. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
felhívod és elmondod neki.
2013. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális szerelők garanciát vállalnak. Ilyenkor felhívod, elmondod, hogy mégsem jó még a gép, és ha egy kicsi tisztesség is szorult belé, ingyen rendbe teszi. Nekem bojlerom volt így. Csöpögött, kijött a szerelő, valami alkatrészt cserélt benne 12ezer forintért, ráadásul számla nélkül (úgy olcsóbb volt), aztán elment. Két nap múlva megint csöpögni kezdett. Felhívtam, egy szó nélkül jött, és megjavította, egy fityinget nem kért érte, azt mondta, garanciális.
2013. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én notebookokat javíttattam többször is, de mindig megszívattak, nagyon sok a kókler ebben a szakmában.
2013. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!