Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Itt biztos a nyeremény vagy...

Itt biztos a nyeremény vagy még sorsolnak? (a kérdésekre válaszoltam az üzenetet elküldtem, kaptam egy azonosítót és be is léptem de a második link jött ki?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2013. jún. 10. 07:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát persze ahogy elképzelted álmodban :))
2013. jún. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gratulalok, kuldtel egy emelt dijas SMS-t semmiert. xD
2013. jún. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennyi looooooooooooooooooooooooooooooosert :)
2013. jún. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"A Virtualink Media játéka egy egyszeri díjazású szolgáltatás, amely 1 hétig tart, feliratkozásod után azonnal indul.Egy válasz sms-t küldünk mely tartalmazza a szükséges részleteket. A részvételed a játékban véglegessé válik, amint azt megkapjuka regisztrációs sms ként. A szolgáltatás költsége: küldött smsenként 1905 Ft (bruttó) Ha a jelen akció keretében igényled a szolgáltatást, akkor esélyessé válsz a nyereményre."
2013. jún. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még mindig bedőlnek. :'(
2013. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az sem biztos, hogy sorsolnak egyáltalán. Ők a naiv emberekből élnek. Jól élnek.
2013. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

olyan véleményt irok róluk hogy attól kódulnak...és úgy tüntették fel hogy biztos a nyeremény.... lehet hogy még fel is jelentem őket

neten hogy és hol lehet bepanaszolni

2013. jún. 10. 15:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem profibban vannak ők annál berendezkedve mint hogy bármit árthass nekik.
2013. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Irogass nekik nyugodtan semmire nem fogsz vele menni, de ha megnyugtat nyugodtan :P
2013. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

irtam nekik panaszt

emellett beküldtem egy cikket a Kuruc.info-ra hogy csalók a veben......tegyék közzé

2013. jún. 10. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!