Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vásároltam egy táblagépet az...

Vásároltam egy táblagépet az ebayről, de nem érkezett meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rendeltem az ebayről egy 100% pozitív visszajelzésű eladótól a terméket kifizettem és postázta a csomagot.


A csomagot Angliából postázták és 2-4 munkanap volt megadva az érkezésig.


A tracking kód alapján rákerestem és ennyi információt tudtam meg.


"Your item, posted on 04/06/13 with reference "3434343" (tárgykódja) has been passed to the overseas postal service for delivery in HUNGARY."


A terméket hétfőn adták fel Június 3. -án, de még mindig nem érkezett meg.


Hol lehet a termékem? Vajon megérkezik? Érdemes-e bemennem a postára rákérdezni, hogy mi van a cuccal?


Válaszokat előre is köszönöm!



2013. jún. 10. 13:26
 1/10 madacakuk válasza:
ne aggódj, valszeg vámkezelés alatt van ez egy hétig is így maradhat, megfog jönni:)
2013. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom únión belül nincs vám.
2013. jún. 10. 13:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaz, Angliából nincs vám, viszont a 2-4 munkanap csak express szállítással igaz. Normál szállítás pár nappal több, és múlt keddtől ma van a 4. munkanap (nem hétfőn, hanem kedden adták fel - 04/06/2013).
2013. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igaz, csak azért gondoltam, hogy hétfő, mert az ebay en hétfői napot írtak postázásnak, de jó észrevétel köszönöm!


Akkor szerintem várok holnapig, aztán ha nem jött meg akkor írok ide. :)

2013. jún. 10. 14:22
 5/10 anonim ***** válasza:
2-4 munkanap az semmi, Unión belül is csúszhat. Hétvége is volt, az is plusz nap, pénteken meg lehet ellustálkodták, főleg így, hogy már a magyar postásoknál van.
2013. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem Németből több, mint egy hét alatt jött csomagom (nem Ebayről). Szóval szerintem ráérsz aggódni.
2013. jún. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mai napon megérkezett a csomag, más kérdés, hogy át lettem verve. A készülék megérkezett, de csak a hozzátartozó töltő jött meg. Sem a kábel a töltőjéhez, sem a fejhallgató. A másik gond, hogy a készülék sem kapcsol be, de felraktam töltőre, talán csak nagyon lemerült.
2013. jún. 11. 08:39
 8/10 anonim válasza:
Működik?
2013. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A gép működik, de a kijelző megvan repedve, ezt le is írta az eladó csak kicsit tévesesen. Lenne még egy kérdésem, hogy egy ugynevezett digitalizer csere mennyibe kerülne a tableten? Olvastam több szerviznél, hogy nem vállalnak nexus 7 javítást. Egy szervízre ráírtam, hogy mondjanak árajánlatot, de nem kaptam választ két napja.
2013. jún. 13. 23:11
 10/10 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam, "digitizer" akart lenni.
2013. jún. 13. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!