Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Falusi turizmus, illetve...

Falusi turizmus, illetve magánszállások esetén előre szokták kifizetni a szállás árát?

Figyelt kérdés

#falusi_turizmus
2013. jún. 18. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, ha valakinek van tapasztalata... Én úgy tudom igen, de attól függ hogy hova mész. Székelyföldön és Felvidéken sok helyen láttam hogy előre kérik, de vannak helyek pl Ukrajnában ahol nem érdemes előre fizetni..
2013. jún. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia Kedves Kérdező !


Minden hol más és más a dolgok folyamata, de általában a legtöbb helyen úgy szokott lenni, hogy a szállás árának bizonyos % -át kérik.


Példa : Mondjuk a szállásod 45.000.- ba Kerül, nem kérik el az egész összeget, hanem küldenek egy Bankszámlaszámot E-mail útján és ott megírják, hogy ennek a 45.000.- nak a 15% -át küldd el, ami 6750 Ft. Ezt elutalod Postán vagy Banki úton, ha megérkezett a pénz kapsz egy visszaigazoló E-mailt.


Ui.: Ha olyannal találkozol, hogy azt kérik, utald el a Szállás Teljes Árát, akkor NE TEDD, mert ott valami gond lehet. Nem találkoztam még ilyennel, hogy kérték volna a Szállás teljes árát. Légy Körül tekintő !!!


Üdvözlettel .:

Ni. ;)


Kellemes Napot !

2013. jún. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Számlát nem kéne küldeniük az előlegről?
2013. jún. 24. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, szerintem kérdezd meg külön hogy kérhettek e. És a végén vigyetek ajándékba egy üveg bort pl, hogy nehogy azt higgyék hogy bizalmatlan városiak vagytok.

Továbbra is fennáll a kérdés hogy hova mennétek, hisz az előleg a legtöbb esetben kell.. De nem mindenhol.

2013. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!