Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudom, hogy ez kábé az ezredik...

Tudom, hogy ez kábé az ezredik ilyen jellegű kérdés az oldalon, de hogy szerezzek kábé 80ezer forintot jövő hónap közepéig?

Figyelt kérdés

Nem szórakozni kell. Hitel kizárva. Nekem már nem jár diákmunka. Az internetes meggazdagodásban nem hiszek. Idén már közmunka sem jár. Ebben a járásban nincs munka, csak szakmunkás végzetteknek.

Szívesen festenék én kerítést is, de még az sincs.


2013. jún. 20. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

fűnyírás, bébiszitterkedés, strihelés, eladod valamelyik szerved


A lehetőségek tárháza áll rendelkezésedre.

2013. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hájaaa ***** válasza:
67%

Vegyél egy nyulat szaporítsad oszt azokat add el. Bár ez nem jövőhónapban fog tejelni.


Amúgy: Lopás, kábszer, add el a ruháid/műszaki cikkeid stb

2013. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem igaz, hogy nem tudtok értelmes választ adni. Jó, részben hasznosak a válaszaitok, a kerítésfestés afféle szinonima arra, hogy semmilyen munka sincs. Se fűnyírás, se kutyasétáltatás, se gyümölcsszedés, se gyerekfelvigyázás, mert ez egy csóró megye.

És igen, megpróbáltam eladni pár cuccom, még várom a jelentkezőket. Nem ruhákat, mert ki venne olyantól ruhát, akinek nincs?

2013. jún. 21. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!