Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen véletlen rányomtam a...

Tomika110 kérdése:

Ebayen véletlen rányomtam a vásárlásra, de nem szeretnék fizetni. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Már küldtem egy kérelmet az eladónak hogy törölje a tranzakciót, de nem válaszol. Ebayen meg az van írva hogy 26odikáig ki kell fizessem. Mi lesz ha nem fizetem ki?

Előre is köszi :)



2013. jún. 24. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
törlik
2013. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy nyomtál rá "véletlenül"?!


Nem egy klikkelésre megy a vásárlás e-bayen, van megerősítés is...

2013. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de ha 26odikáig nem törli akkor lehet belőle valami bajom? valami nem fizetési panaszról hallottam.
2013. jún. 24. 20:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy írom hogy meggondoltam magamat.
2013. jún. 24. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy ám...
2013. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ilyen velem is volt, rámentem hogy vásárlás, mert meg akartam nézni mikorra jön ki, meg pár egyéb infót, és utána két hétig azzal cseszegetett az ebay hogy fizessem ki, nem tettem, még mindig ott áll a vételeim között, de nem fizettem ki, nem kaptam meg, és már nem is cseszeget miatta
2013. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz nem mindegy :). Köszi a segítséget!
2013. jún. 24. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!