Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni, ha anyámat...

Mit lehet csinálni, ha anyámat állandóan basztatják és lejáratják a munkahelyén?

Figyelt kérdés
Oké! Tudom, hogy örülni kell már annak is, ha az embernek van állása, de akkor is idegesít a dolog. A kis főnök állandóan piszkálja pedig még két hete sincs ott. Pénztárosként dolgozik és felkészítés nélkül berakták kasszázni és csodálkoztak, hogy nem megy neki olyan jól mint a többieknek, pedig volt aki mondta, hogy még gyorsabban dolgozik, mint az ott dolgozók nagy része. Ma is ott kérdezgette, hogy melyikőtök ilyen büdös? Akik ott voltak mind mondták, hogy hát megizzadtak ez van. Ő erre odament anyámhoz és elkezdi, hogy milyen büdös vacakkal keni magát, meg miért nem férfi dezodort használ? Nem tudom, hogy mire fel veri magát, amikor az anyum egy kellemesen citrusos parfümöt használ és egy dezodort, aminek 2 perc után nincs is szaga. Egyszerűen csak az van, hogy meg akarta őt alázni. Pedig nem is volt büdös! Tudom! Körbeszimatoltam! :) Meg olyanokat mond neki, hogy én kifoglak téged készíteni, meg örülhetsz, ha nem rúglak ki. Persze ingyen túlóráztatni azt tudja meg nem kiadni a fél órás ebédszünetét. Már nagyon úgy vagyok, hogy bemegyek és megtépem vagy legalábbis jól helyre teszem! Az én anyámat ne sértegesse egy ilyen kis .... áhhhh. Tudom, hogy válság van meg szar világ, de mégiscsak az anyám. Mit lehet ilyenkor tenni azon kívül, hogy tűr meg felmond? Igaz már keres másik állást. Csak normális válaszokat kérnék! Köszönöm!
2013. jún. 27. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1.) Rágalmazásért fel lehet jelenteni.

2.) Munkaügyi bíróság(fizetés, pihenőidők)

2013. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:
100%
feljelentés jó hírnév rongálásért.
2013. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Gratulálok 2. hozzászóló. Egy fontos kérdéshez tanácsot sem tudsz adni, de más tanácsát becsmérled. Gratula.
2013. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 acelsziv ***** válasza:
63%
te miről zagyválsz? Ittál?
2013. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!