Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes nagyobb összegű...

Hol érdemes nagyobb összegű eurót beváltani?

Figyelt kérdés
Szert tettem egy nagyobb összegre és forintra szeretném váltani. Szerintetek hol érdemes beváltani ? A bankokat kizártam, mert nagyon lehúznak, gondolkozom még a northline pénzváltókon, ott elég jó áron veszik a valutát ill. a napiárfolyam adok-veszek szolgáltatásán ahol középárfolyamon lehet eladni magányszemélyeknek. Utóbbiban annyira nem bízom. Ezzel kapcsolatban tapasztalatokat és véleményeket szívesen várok.

2013. júl. 4. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Én itt néztem meg, hogy hol van az adott napon (napszakban) a legjobb árfolyam. Előny, ha budapesti vagy, itt van a legtöbb pénzváltó.

2013. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi számít neked nagyobb összegnek? Mert tényleg komoly összegnél a bankok is adnak jobb árfolyamot.

Meg amúgy is ha nyitsz egy euró számlát és átvezeted forintra, akkor máris deviza és nem valuta árfolyamon számolnak.


Ha mindenképp készpénzben akarod beváltani, akkor kérj több helyről ajánlatot.


Én mindig itt váltok: [link]

2013. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!