Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki tud esetleg segíteni,...

Valaki tud esetleg segíteni, hogy mennyit ér ez a PS2?

Figyelt kérdés
Van hozzá 2kar,7eredeti játék,37kb.letöltött játék,+még kb.9másolt/valamelyik viszont eredeti tokkal/,2 singstar mikrofon,és egy 8GB os memó kártya? El szeretném adni,de van aki azt mondja,hogy 30at ér,valaki meg még 10et sem adna érte!

2013. júl. 9. 23:05
 1/4 kristof100 válasza:
30at biztos hogy megér. Én úgy attam el 5 eredeti játék 70 másolt 2 konzol és 30 ért vették meg.
2013. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pl: értékben lehet hogy kitesz 30ezret én pl (ha lenne) 15-20ezret adnék érte


Ma már kapsz ps2őt slimet 10-20 között az értékék ugy változnak hogy mi van hozzá chippelt -nem chippelt 2 joy -1 joy memkari van hozzá -nincs hozzá memkari


Eredeti játékok se érnek valami sokat mert kb ma már 1000ft ért veszel.

2013. júl. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Slim vagy Fat?Hányas széria?Mennyit szeretnél érte kapni?Nézz körül az Apródon vagy hasonló oldalakon,hogy valamennyire legyen elképzelésed.Sürgősen szeretnéd eladni vagy van időd kivárni?Nem egyet eladtam Apródon,de nem adtam meg árat.Mivel nem volt sürgős a hírdetésben megírtam,hogy árajánlatokat szívesen várok,mivel nekem úgyis jó ha itt porosodik nálam,vagy ha nagyon szeretné korrekt árajánlatért odaadom +játékokkal és lehet alkudozni.Mindegyik gép 1 hónap alatt elkelt olyan összegért amire nem gondoltam volna.
2013. júl. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) A 3diknak: Nem sürgős,akkor én is beírom úgy,hogy adjanak érte árakat,vagyis hogy írják le,hogy mennyit gondolnak érte.
2013. júl. 13. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!