Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunkára az iskolalátogatás...

Diákmunkára az iskolalátogatási igazolást honnan kell beszereznem, ha most érettségiztem?

Figyelt kérdés
A középiskolából már nem adnak. Felsőoktatási intézménybe meg még nem jutottam be, mivel 24-én lesz eredményhirdetés. A diáki, a bizonyítvány, illetve az érettségi miért nem elég bizonyíték?

2013. júl. 14. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nincs már tanulói jogviszonyod.
2013. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De szeptembertől ismét lesz. A közbeeső időben is diák vagyok. Aki érettségi és egyetem között van éppen, az nem vállalhat diákmunkát?
2013. júl. 14. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Korábban kellett volna kérni, és az szeptemberig érvényes lett volna. Most már nem valószínű, hogy adnak, de azért megprobálhatod.
2013. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudsz beszerezni, köszönd Orbán Viktornak meg az inkompetens kormányának. Részemről ugyanez a helyzet, csak az alapképzéses diplomámat szereztem meg, a mesterképzést pedig szeptemberben kezdem. Hiába tudom, hogy felvettek, a beiratkozás csak szeptemberben esedékes, addig még nem tartozok oda. Alapképzésen iskolalátogatásit eleve csak június 30-ig adtak, mondván, hogy az abszolutórium után nincs jogviszony. Így ott kellett hagynom a stabil és fizető munkámat, kvázi munkanélküli lettem. Mivel eltartani muszáj magam, azóta építkezéseken melózok segédmunkásként, feketén. Teszem mindezt diplomásként. Így kell gazdaságot fehéríteni unortodox módon.
2013. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!