Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP Junior Bankkártyám van...

Hamacsim kérdése:

OTP Junior Bankkártyám van (14-24, nem dombornyomott), és nem tudod, hogy miért nem enged regisztrálni PayPal-ra?

Figyelt kérdés

Más embernek eddig sikerült. nekem valamiért ezt a hibát adja ki: We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. Please also make sure your credit card billing address matches your PayPal street address.

Már nagyon régóta nem tudok továbblépni, megköszönném ha valaki végre tudna segíteni.



2013. júl. 17. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Elmúltál 18 éves? Mert 18 alatt nem használható a Paypal.


Amúgy azt írja, hogy nem tudja megerősíteni. Ellenőrizd hogy a megadott cím azonos-e a kártyád postázási címével és a beírt adatokat is nézd át újra.


Van olyan, hogy egy bank nem engedi meg bizonyos kártyáknál a netes használatot, talán nálad is ez a baj.


Még lehetséges: már használva van a saját vagy másnak a Paypal-jéhez.


Most több ötletem nincs. Viszont fel lehet tölteni banki átutalással is a Paypalt és akkor nem kell bajlódni a kártyával.

2013. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez a bankkártyám van:) [link]
2013. júl. 17. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:

De elmúltál 18?


Arra figyelj, hogy a kártyaszámodat add meg, tehát a kártyán lévő 16 számjegyet, ne a bankszámlaszámot.

És meg kell adni a lejárati dátumot (figyelj, mert valahol máshogy van az év-hónap, esetleg próbáld meg felcserélni, hátha úgy jó lesz) A CVC háromjegyű kódot is add meg. Plusz a kártya típusát is válaszd ki.

2013. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
NEM, nem múltam el 18 de akkor is el kéne hogy fogadja. IGEN , mindent helyesen írtam le a 16 számjegyet a 3 jegyűt is. Már próbálta ismerősöm is akinek van Paypal-ja (persze nem Junior) de neki sem sikerült megoldania:)
2013. júl. 17. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott van a szabályzatban és a szerződési feltételeknél, hogy 18 éven aluli nem használhatja a Paypalt! Szerintem a kártya alapján tudja, hogy kiskorú vagy
2013. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2013. júl. 17. 21:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem tud senki se segíteni? Még mindig nem tudtam megoldani:(
2013. júl. 18. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!