Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti hogy kerestek gyerekként...

Mahhoo3-3 kérdése:

Ti hogy kerestek gyerekként pénzt?

Figyelt kérdés

szeretnék venni egy nokia lumia 920at, 40 ezer kéne (felét én felét a szüleim fizetnék) augusztusban lesz a szülinapom, mindenkitől pénzt kértem, néha lemosom otthon az autot gőzborotvával, autósamponnal és kefével (tehát nem csak úgy slaggal meglocsolom), (ezért kb 600 ft ot kapok) de kellene még valami mert z nem lesz elég, ti mivel szoktatok pénzt keresni, lehetőleg otthon. (csinálj app-et meg csinálj videot és hasonló válaszokat nem kérek.

(13 vagyok, aug. ban leszek 14)



2013. júl. 23. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen sehogy, azt javaslom, csökkentsd az elvárásaidat és vegyél telefont fele ennyiért.
2013. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem fogok fele ennyiért telot venni, (lumia 920) és nem megjegyzéseket kértem hanem ötletek a pénz keresésre
2013. júl. 23. 22:52
 3/3 Zolka99 válasza:
Diákmunka feketén! Nagy biznisz!
2013. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!