Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kiakarják rabolni a boltot,...

Kiakarják rabolni a boltot, anyum meg ott dolgozik, mi legyen?

Figyelt kérdés
Anyum egy új dohányboltban dolgozik. Tegnapelőtt felhívták a boltot, valami biztonság nem tudom mi nevében és érdeklődtek a kameráról, riasztóról, pánikgombról, pénzről, stb. anyu munkatársa pedig bevette a dolgot és elmondott mindent...úgyhogy most "várják" a betörést. Remélem éjszaka akarnak, nem amikor anyum dolgozik :SS nah de mindegy, én nagyon aggódok, mondtam anyunak hogy szerintem hagyja ott, nem ér annyit, hogy valami baja legyen. de nem, mert kell a pénz... munkatársa jövő hónapban már nem fog ott dolgozni, nem ér neki annyit. anyunak miért? alapból veszélyes helyen van, út mellett, nincs ott már szinte semmi. van annyi munkatapasztalata, biztos találna mást. vagy szerintetek nem olyan veszélyes? elviszik a pénzt, cigit és mennek tovább? végülis miért bántanák az eladót, nem? próbáljam rábeszélni, hogy hagyja ott vagy bízzak benne, meg hogy semmi baj nem történik?
2013. júl. 25. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg szóljatok a rendőrségnek, hogy ez és ez történt, akkor megvan rá az esély, hogy jobban odafigyelnek a helyre. A tulajdonos tudja, mi történt? Mert az lenne a legjobb, ha egy biztonsági céggel gyorsan kötne egy szerződést, azok biztosítják a megfelelő berendezést is, és ha jelzést kapnak, pár percen belül a helyszínre érnek.
2013. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel, hogy lehet, nyilván nem biztos, hogy azonnal lecsapnak, nincs kizárva, hogy várnak vele pár napot. Én jelezném a rendőrségnek, és hátha vissza tudják nyomozni a hívást...
2013. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
rendőrség, cég tudja, de nem tesznek sok mindent ellene. annyi, hogy bekamerázták, mást nem fognak.
2013. júl. 25. 18:24
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem esetleg, hanem azonnal értesítsétek a rendőrséget és a tulajdonost is. A munkatárs, aki a felvilágosításokat kézséggel megadta, és a jövő hónaptól már nem dolgozik ott, biztosan sáros a dologban.


Ne aggódj, hanem azonnal tárcsázd a rendőrság számát és mondd el, hogy mi történt. Illetve, csak akkor te, és nem az anyukád, ha anyukád nem hajlandó tenni semmit. Egyébként ez az ő dolga.

2013. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy paraszt válasz, de a rablóknak a pénz kell, nem anyád. Ha mennek is, odaadja a pénzt vagy hagyja, hogy elvigyék, jól megijed és ennyi. Már bocs, de azért, mert a gyerek megvan róla győződve, hogy ki fognak rabolni, azért még a felnőttek nem hagyják ott a munkát, mivel valamiből élni kell.
2013. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
18:34: köszi, igazából eddig ez volt számomra a leghasznosabb válasz. bár lehet azért mert megnyugtató. Többieknek: ha mi lennénk a tulajok, nyilván lenne ötletünk, hogy mit csináljunk, viszont a valódi tulaj nem tesz sokat. persze nagyon jó a riasztórendszer, hamar kiérnek ha gond van, plusz most már kamera is van. ennek ellenére ha kirabolják 100%os kártérítést kap, legalábbis azt olvastam neten...
2013. júl. 25. 18:39
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a rablók mindig a pénzre utaznak. Ha anyád nem ugrik rájuk, hogy ne vigyétek el, hanem egyszerűen együttműködik akkor nem lesz semmi baja, senkinek se hiányzik a nagyobb ügy, nekik is az az érdekük, hogy minél gyorsabban, minél nagyobb csendben lelépjenek pénzestől.
2013. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy a rablóknak nem anyukád kell, hanem a pénz vagy a dohány, de számtalan eset van, amikor a pénz elvétele mellett kérdezés nélkül ölnek. Mint mondottam volt: RENDŐRSÉG! És MOST! Nincs de meg izé és különben is, hanem azonnal tessék bejelentést tenni.
2013. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
19:54 mint mondtam már tud róla a rendőrség! visszanyomozni nem tudja a számot, oda meg nem állíthat egy őrt....
2013. júl. 25. 20:05
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Majd írd meg légyszi, mi történt. Hú, egy igazi krimi. Mekkora marhák a rablók, hogy előre telefonáltak. Neked meg anyud elbeszélte a dolgot, te meg mindjárt a gyk-ra írsz.
2013. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!