Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nemzetközi szállításra milyen...

Nemzetközi szállításra milyen olcsó megoldások vannak?

Figyelt kérdés

eBayen szeretnék eladást indítani, de előtte szeretnék tájékozódni, hogy hogyan lenne érdemes intéznem a szállítást. A Magyar Posta árait reálisnak találtam, de azt a javaslatot kaptam, hogy nézzek körül futárszolgálatoknál is. Az ő kalkulátoraikban pedig sokkal nagyobb összegek jöttek ki eredményül, háromszor-ötször akkora árak.


Konkrétan egy 2kg-os kb. 35x35x35cm-es dobozról lenne szó. A magyar posta táblázata szerint (súly alapján) ez Európán belül nem kerülne 10 ezer forintba ( [link] de például a DHL futár kalkulátorában ( [link] kijön, hogy 37 ezer :(


Van valakinek-e téren valami tapasztalata, tud javasolni más lehetőséget, mint a Magyar Posta? Nem kell, hogy pár nap alatt odaérjen.



2013. júl. 25. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is nézegettem mikor eladni akartam az ebayen, nekem a posta olcsóbbnak tűnt bárkinél. Egyébként nézd meg belefér e az ajánlott levél kategóriába, az mindig olcsóbb mint a csomag.
2013. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!