Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Neobux Adprize, Minijob...

Neobux Adprize, Minijob tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem el csinálni ezt a neobuxos kattingatósdit. Már kemény 0,17dollárom van :D Viszont minijobot nem akar adni nekem sosem. Kiír mindig több munkát is hogy elérhető de mégsem. Az miért van? Valamint az adprize nem akar adni semmit számomra. Pedig már elnyomtam vagy 500at. Ennyire nincs szerencsém? Nektek hogy adja?
2013. júl. 27. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt remélem tudod, hogy a számítógéped több áramot fogyaszt, mint amennyi $-t megtermelsz így, sőt, a "klikkelőizmod" is több hamburgernyi energiát emészt fel, mint amennyit venni tudsz a keresetedből...
2013. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eleinte biztosan. :D De remélem ez egy idő után meg fog változni. Ha van tapasztalatod a témában, akkor inkább azt várnám:) Köszi.
2013. júl. 27. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Minijob mostanában havonta 1-2 nap van normális, de érdemes estefelé próbálkozni, akkor több sikerrel járhatsz.

Az AdPrize jó dolog, nekem egyszer jött már az 50 dolláros, de legtöbbször természetesen 10NP-ket kap az ember. Kitartás kérdése csupán.

2013. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben eltelt 1hónap. Közel 4200adprize-ból adott 6*10neopoint-ot...

Szimplán nincs szerencsém:)

Minijobot is fogtam már el, a könnyűeket érdemes illetve tudom megcsinálni ami 1centes:)

2013. aug. 26. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!