Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önéletrajz küldés több helyre...

Önéletrajz küldés több helyre egyszerre?

Figyelt kérdés
Pályakezdőként több helyre is elküldtem az önéletrajzomat, szerintetek ez jó parktika? mert ha az egyik összejönne és közben egy másiktól is hívnak.. akkor nem fogom tudni hogy jó döntést hoztam e... vagy ti hogy csonálnátok/ csináltátok? Köszönöm a válaszokat előre is

2013. júl. 29. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hacsak nem orvos vagy vagy valami keresett mérnök, akkor muszáj rengeteg helyre beküldened egyszerre, mert 100-ból kb. 1-10 fog visszahívni.

Én is naponta minimum 5 ajánlatra jelentkeztem, még így sem hirdetés útján lett állásom.

2013. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én anno 37 céghez küldtem el az önéletrajzomat, amik foglalkoznak olyannal, amihez értek, és egy olyan céghez hívtak be, ahova nem is küldtem. Az ottani vezető társtulaja volt egy olyan cégnél, ahova küldtem. Szóval nincs sok önéletrajz.
2013. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!