Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Spontán önéletrajz küldés...

Spontán önéletrajz küldés után személyes beszélgetés: mire számítsak?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs állásom, sok céghez beküldtem úgy az önéletrajzom, hogy nem volt éppen álláshirdetés a honlapjukon. Egy cégtől ma hívtak, hogy jövő héten szeretne beszélni velem a vezérigazgató.

Mire számítsak?

Sima pofavizit? Vagy ha megfelelek, akkor állást is felajánlanak?

Valakit hívtak már így céghez? Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 25. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebből bármi lehet. De az mindenképp jó hír, h behívtak és lehetőséged van bemutatkozni!
2013. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Egy interjúra!


Öltözz fel alkalomhoz illően, kicsit járj utána a cégnek, hogy ne legyél teljesen tájékozatlan, vigyél magaddal másik önéletrajzot is, és készülj fel, ha megkérnek, hogy beszélj magadról, akkor tudj folyamatosan beszélni.


Ugyanaz a helyzet, mintha hirdetésre jelentkeztél volna. Ha tetszel nekik, felvesznek.

2013. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Remélem, nagy különbség ott lesz a "hagyományos" interjúval szemben, hogy nem tolong még ötven-ezerkétszáz jelölt ugyanarra az állásra.

:)

2013. febr. 25. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem ugyes vagy es bator, hogy igy be merted kuldeni es raadasul meg be is hivtak!!


Mas csak a hirdetesekre kuldi be a papirjait.


Ne farmerben menj es vegyel fel inget! Legy apolt.


Ha megfelelsz, gondolom, mint alap helyzetben interjun, ertesitenek utana.


Ne felejts el kerdeseket feltenni nekik. Tudod mar, milyen pozicio?

2013. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Eddig is alap volt, hogy "rendesen" felöltözök, a munkakörömből adódóan egy farmerom van. Elsősorban ruhákat, szoknyákat hordok, esetleg kosztümnadrág, de az én alkatomon az kevésbé előnyös.

Azt már tudom, mit veszek fel, ami visszafogott, csinos, nem túl sok, nem túl kevés, és előnyös is rajtam. :)


Semmit nem tudok, de úgy küldtem be az önéletrajzot, hogy a kísérőlevélben leírtam, milyen pozíciókat tudok betölteni (ebben van gyakorlatom), és mik a képességeim.

Hát feltételezem, nem rakodómunkás leszek vagy takarító.


Engem inkább az érdekelne, mennyi az esély, hogy egy ilyen beszélgetésből állás is lesz.

Azóta van "valami", pénzt is kapok érte, de fogalmazzunk úgy, hogy nem innen szeretnék nyugdíjba menni.


Alig várom az interjút. :)

Nagyon reménykedek, és nem szeretnék arcra esni, úgyhogy nem élem bele magam semmibe. Ha másra nem, kapcsolatépítésre jó lesz, elmondhatom, hogy "ismerem" a cég főnökét.

Legfeljebb bejelöljük egymást facebook-on. :)

2013. febr. 28. 13:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd irj, hogy milyen volt!
2013. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi volt az interjún?
2013. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!