Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera-nehéz eset vásárlók?

Vatera-nehéz eset vásárlók?

Figyelt kérdés

Ti is érzitek néha úgy,hogy hülyének néznek eladóként a Vaterán?

Valakivel megbeszélem az időpontot,egész délután várom,de nem jön érte...

Más meg 20 nap után utal,a számlámon még jóvá se írták az összeget,de már s.o.s. kell neki a termék,lehetőleg még aznap(írja ezt du.fél7kor) postázzam..


2013. júl. 30. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos hülyék az emberek.

Másik dolog a jelentkezés. Legjobb, amikor a vevő az eladó jelentkezésére vár és fordítva :) Sokszor lehet ilyenért negatív értékeléseket olvasni. Legjobb, ha mindig te jelentkezel, státuszodtól függetlenül, akkor nem lehet gond.


Egyébként legjobb, ha a nyakára jársz, hívogatod meg minden. Csak ugye lehet, hogy egy 200 forintos termékért nem éri meg 20x felhívni...


Meg kedvencem: Hetekig nem jelentkezik, semmi, telefonját sem veszi fel. Közben nézem, a Vaterára minden nap bejelentkezik. Két hét elteltével végre elérem, és hőbörög, hogy jaj nem volt gépközelben, nem volt azóta vaterán, nem látta... Aztán persze át sem vette. Hát gratulálok.


Alapszabály, hogy amíg nincs nálad a pénz, ne postázd el, bármennyire is kéri! (bár ezt nyilván tudod te is)


Azt sem értem, amikor megveszi a dolgot (fix áron), aztán másnap hív, hogy bocsi nincs rá pénzem, nem veszem meg. Akkor meg minek vette meg???


Személyes átvétellel én vevőként jártam így. 1 órás volt az út, és 15 perccel a találkozó előtt hív az ember, hogy nem találja a dolgot, tegyük át máskorra. F..sza, másfél óra felesleges utazás meg pénz.


Szerintem sokan úgy vannak vele, hogy mivel ők vesznek tőlünk valamit, ők tesznek nekünk szívességet, szóval ők a "főnökök".


Nagy az Isten állatkertje, az biztos!

2013. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!