Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nincs forgalom a vaterán...

Miért nincs forgalom a vaterán? És hol vannak a vásárlók?

Figyelt kérdés
Egy kiemeléssel hirdetett terméket 3 hét alatt az első oldalon, hogy-hogy csak 200an néznek meg? Nem furcsa egy kicsit ez? (Természetesen jó képpel, jó leírással amit használok máshol is eredményesen)! És még egy kérdés: Hogy lehet az, hogy egyeseknek minden szabálytalanságot elnéznek míg nekem ugyanúgy hirdetve szabálytalan és törlik az aukciót (megjegyzem, bejelentettem azt az aukciót ami inkorrekt és így előnyt szerez ebből, majd nem törlik, ezután bejelentettem a saját aukciómat próbából ami ugyanúgy lett meghirdetve és azt meg törlik, természetesen megkérdeztem tőlük és azt írták, higgyem el mindenkivel ugyanúgy bánnak, ha szabálytalankodik)?
2012. júl. 15. 08:29
 1/10 gelazso ***** válasza:
szerintem a vaterán azért nincs forgalom, mert senki nem ült ilyen melegben a gépe elött.
2012. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, de télen is ugyanígy volt!
2012. júl. 15. 08:44
 3/10 anonim ***** válasza:
talán nem érdekel senkit, amit hirdetsz ;)
2012. júl. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kérdésben hosszabban leírtam még, hogy ugyanazt árulom mint más, míg mások, azaz 2 felhasználó szabálytalanul és drágábban is! Más komolyabb aukciós portálon van forgalma, pedig ott nincs kiemelés sem! Azt hiszem ráhagyom a vaterát, sajnos elavult is és problémáim vannak velük..
2012. júl. 15. 09:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs mit árulsz, de szinte mindent meg lehet kapni ebayen jóval olcsóbban, én oda járok vásárolni inkább. A veterán a legócskább cuccok is túl vannak már árazva.
2012. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Épp ez a lényeg, ebayen is ugyanazt árulom, és ráadásul ugyanannyiért, tehát külföldi szemmel nagyon olcsón és nincs kiemelve még is 10x annyi a vásárlás és a rákattintási arány és figyelők, valamint nem csak 8.-ától 15.-ig van vevőm...
2012. júl. 15. 15:00
 7/10 anonim ***** válasza:
mégis, mit árulsz? küldd el privátban a linket!
2012. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez nem az én oldalam, de ilyen ruhákat, nyilván féláron, sokszor kevesebbért is mint féláron mint ami ezen az oldalon szerepel:


www.adryfashion.hu

2012. júl. 15. 16:01
 9/10 anonim ***** válasza:
hát ezt én se venném meg o.O
2012. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert vagy férfi vagy vagy pedig nem a te világod ezek a szexi ruhák, de elég felkapottak egyébként, persze a linkelt oldal enyhén drága..
2012. júl. 15. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!