Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy csomó 20,50,5 és 2...

Van egy csomó 20,50,5 és 2 centesem, mit csináljak vele, ha nem megyek külföldre, itthon meg nem váltják be forintra?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Állítsd élére és használd célnak légpuskával. :)

Nem tudom, ha nem veszik be, nem is jársz ki... mi mást tudnál vele kezdeni? De nem is értem, miért nem váltják be...

2013. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"De nem is értem, miért nem váltják be..."


Mert érmével nagyon-nagyon kevés helyen foglalkoznak és ha mégis akkor sem a centekkel.


Kérdező: Mekkora összegről beszélünk összesen? Ha van értelme mert tényleg olyan sok, akkor add el vagy váltsd be: tichi kft szinte tuti beváltja csak elég rossz árfolyamon.

Ha meg nem túl nagy összeg akkor előbb-utóbb majdcsak mész külföldre és elköltöd. Vagy valami ismerőssel boltold el aki megy külföldre.

2013. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!