Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán néztem egy terméket,...

Vaterán néztem egy terméket, az eladó előre utalást kér. Itt sokszor olyat olvasok h előre nem nagyon kéne utalni. Az értékelése viszont 100%-os. Sose vateráztam, gázos lehet a dolog?

Figyelt kérdés
konkrétan erről lenne szó: [link]
2013. aug. 15. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
100%-os, de csak 8 ügylet van mögötte, persze ettől még lehet teljesen korrekt. Mondjuk 5500,- Ft nem egy nagy összeg, túl nagy rizikó szerintem nincs benne.
2013. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én többször adtam/vettem termékeket, minden esetben előre átutalás volt. Én is úgy kértem, de tőlem is ezt várták el. Ugyebár a másik félnek is rizikó, ha elküldi a terméket és a vevő nem fizet...

Úgyhogy ebben az esetben az előre átutalás teljesen korrekt. Ha az értékelései rendben vannak és még nem is nagy összeg, akkor én simán utalnék...

2013. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a 100%-os értékelés teljesen korrekt. Nem lesz vele gondod. Nyílván nem 5500Ft-ban vernének át, ha tényleg ez lenne a céljuk. :)


Nyugodtan utalj előre, én is ezt teszem, soha nem vágtak még át.

2013. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért szeretem a vaterát. Ha valaki visszaélne az előre utalással, van nyom az ügyletnek, és a vatera közbe is lép.

EGyszer egy csaj nem küldte a cuccot, amit már kifizettem.

Felszólították, hogy rendőrségi ügyet csinálnak az esetből. 2 nap múlva nálam volt az áru. Valamint ki is zárják a vaterából.

2013. aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Linkoln ***** válasza:
100%

Ne keverd a vaterát az apróddal, expresszel stb.

A vatera mindent dokumentál, és komoly jogi felelősséget vállal az aki elad neked valamit.

Apródon beregisztrál a netkávézóból valami kamu névvel, elutaltatja a pénzt, és örül a fejének. Nem ugyan az a kettő.

Vaterán ha valaki át akar verni, akkor a vaterás pályafutásával játszik, ami komoly aránylag. Költségeket is vállat a hirdetésért. Már önmagában ez is elijeszti a majmokat. És végső soron ha valamivel le akar húzni, akkor értékes dolgokat fog "árulni".

2013. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Linkoln ***** válasza:
100%
Amúgy, ez tök normális, mindig a vevő utal előre.
2013. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"A termékek külföldről érkeznek, közvetlenül a gyártótól. Szállítási idő akár 15-30 munkanap is lehet. Tapasztalatunk szerint az átlagos szállítási idő 15-20 munkanap közé esik. FONTOS!!! Kérem rendelés előtt tekintse meg a termékleírás alatt található részletes szállítási és fizetési feltételeket!!! Rendelésével Ön tudomásul vette azokat!"


Kínából rendeli neked direktbe. Az "5500 ft-os" póló értéke kb. 3-5$ ( 600-1000 ft). Vedd meg magadnak, semmivel sem jársz rosszabbul.

2013. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 homo ludensz ***** válasza:
Igazából minkét fél bizalmatlan a vásárló s az eladó is mert ha egy üzletben ott vagy látod az árut talán ki is próbálhatod. A virtuális adás vétel az valahol magába rejti hogy valamelyik fél esetleg nem korrekt,de ez nem általános.Az összeg nem meghatározó garancia hiszen 50x feladott és megérkezett 1000 forint az 50 000 forint annak aki erre utazik. Adtam el már lakókocsit,motorkerékpárt,esztergagépet a Veterán. Eljöttek körbejárták,megszemlélték és elvitték,de mindig a valós állapotot hirdettem.
2013. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Linkoln ***** válasza:
44%
Kedves 6. Ha te 3 dollárért tudsz 5500ft-os pólót akkor nagyon zseni lehetsz. Tudnál mondani egy hülyét aki 3 dollárért odaadja neked a jó pólókat?
2013. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez még csak nem is kell nagy tehetség. Felmész alibabára vagy aliexpressre, keresel egy neked szimpatikus ruhagyártó céget ( [link] vagy még van kb. 200 lehetőséged) és lebeszéled velük, hogy te szeretnél droppshipper lenni. Akkor kapsz egy marha alacsony árat, ha megígéred, hogy eladsz belőle X darabot évente. És kész.


Azt remélem te sem hiszed egy pillanatig sem, hogy a vaterán a gagyi gyerek valódi Adidas mezeket árul, hogy, hogy nem pont kínából...

2013. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!