Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem előreutalással egy...

David4 kérdése:

Rendeltem előreutalással egy monitort a dolanet. Unas.hu-ról már lassan egy hónapja, de azóta nem kaptam meg és az eladót se tudom elérni. Mit tegyek szerintetk?

Figyelt kérdés
Megerősítő mailt kaptam (automatikus), de nem veszi fel az eladó a telefonját (ki van kapcsolva), hiába hívom. E-mailekre se válaszol. A honlapalapján nem tűnik kamunak és nincs róla semmi negatív infó neten. Ha van valakinek ötlete mi a teendő ilyenkor, azt előre is köszönöm!

2013. aug. 21. 12:15
 1/1 adószaki válasza:

A cégbíróságról letöltött cégkivonat szerint: 2013.májusában a NAV Dél-Budapesti igazgatósága végrehajtást indított ellene....amit júniusban közzé is tettek...úh. nagyon nem biztató a helyzet!



Hatályos: 2013/05/24 ...

2013. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!