Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rokantsági nyugdijra, meheteki...

Zöldág kérdése:

Rokantsági nyugdijra, meheteki,2001ben voltam 33százalékos, vizsgálatot értem el,?

Figyelt kérdés
Most 53, vagyok,beteges , demaggas férnyomásom, 190 de dolgozom közmunkán..tud valaki, érdemben választ adni, köszöném...

#editke1
2013. aug. 29. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Innen senki nem fogja tudni neked megmondani, elmehetsz-e rokkantsági nyugdíjba. Végig kell csinálnod az ezzel kapcsolatos hivatalos eljárást, vizsgálatokat, így derülhet csak ki.
2013. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magas vérnyomás kezelhető. Ezen kívül milyen betegséged van még?
2013. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A magas vérnyomás meg egy olyan dolog, h amióta Orbán meghúzta a szíjat, na azóta a pulzus nélkülieket is felszólítják, h dolgozzanak!:)
2013. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs, privátban nem válaszolok. Persze nem írom ki, amit írtál, de előbb ki kell vizsgáltatni, mi okozza. El kell járni kezelésekre. Utána eldől, hogy ez mennyire hátráltatja az életed. Édesanyám még úgy is dolgozott, hogy kemoterápiára járt. Csak akkor nem dolgozott, amikor egész éjjel hányt, és összeesett.

Tehát minden eset egyedi. Előbb irány egy kórház, hogy rendesen kivizsgáljanak.

2013. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!