Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gazdag lennél de boldogtalan,...

Gazdag lennél de boldogtalan, vagy pedig szegény de boldog?

Figyelt kérdés
Egyszerű kérdés, vagy mégsem?
2009. nov. 1. 14:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem a pénztől függ, így értelmetlen a kérdés. Aki olyan, az tud boldog lenni gazdagon meg szegényen is, aki meg nem, az sehogy.
2009. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Ez egy jó válasz volt...
2009. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Én szegényként is boldogtalan vagyok, szal nem igazán értem...
2009. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, miért lennék boldogtalan! Ha rajtam múlna a megoldás, akkor természetesen a gazdagságot választanám.


Egész más a helyzet, ha a boldogtalanságom megváltoztathatatlan okú (gyógyíthatatlan betegség, szeretteim elvesztése stb.), akkor maradok szegény...

2009. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en termeszetesen gazdag lennek es iszonyatosan boldog!:)))

Szoval boldog gazdag, igy hivjak ami szivesen lennek.

2009. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

egyértelmű kérdés, ha szegény vagy akkor boldog ha gazdag akkor boldogtalan ennyi :-)

ilyen szempontból nem kell túlkombinálni

2009. nov. 1. 15:32
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
gazdag boldogtalan. ez az életcélom, nekem a szegénység már unalamas, inkább sírok azon hogy sz-rt se ér a pénz, mint azon, hogy nincs kenyérre.
2009. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

végre egy korrekt válasz!

köszönöm :-)

2009. nov. 1. 15:48
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Voltam szegény és boldog. Voltam gazdag és boldogtalan, mert a sok pénz mellett tönkre ment a magánéletemet. Mindkettőt kipróbáltam sok éven keresztül, így tapasztalatból írom, amit írok. Engem a pénz önmagában nem boldogít, nem vonz a luxus, nem érdekelnek a drága holmik sem. A hobbimhoz nem kell sok pénz, normál jövedelemből is finanszírozható, ezért nem is törekszem rá, hogy átlagon felüli jövedelmem legyen. Egy viszont tény, a pénz teljes hiánya, a folytonos adósságok boldogtalanná teszik az embert. Engem is megviselt, amikor hónapról hónapra elfogyott a pénzem.
2009. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én boldog középosztálybeli szeretnék lenni!
2009. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!