Szegény, vagy gazdag vagy?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok gazdag.De szegény sem,mert ami kell az mind megvan.

Külföldön élek,elvagyok,nyugodtan alszom,nincsenek hiteleim.

Inkább azt mondanám,hogy megvagyok..

2011. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jelen pillanatban átlagos. 2 hete kezdtem 1500 Euroval egy helyen, vannak ötleteim a pénz forgatására, szóval 1-2 év múlva remélem a gazdagok táborát gyarapítom majd..
2011. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Valahol középúton lehetek, de közelebb a szegényhez mint a gazdaghoz. :(

Ez amúgy realtív! Kinek mi a szegénység, vagy a gazdagság...

Ismerek családokat akik annak ellenére vallják magukat gazdagnak, hogy hónapról hónapra élnek és nyaralás vagy egy autó csak egy szép álom számukra..

És az akinek mindene megvan, dúsgazdag nem biztos hogy boldogabb mint a szegényebb emberek. Sőt.. általában boldogtalanabb. Nem a pénz boldogít ugyanis.

Akinek nincs autója és egy rozzant viskóban él annak az is gazdag akinek van autója és egy icipici lakása. Nekem pedig nincs medencés nyaralóm és luxusautóm, szerintem az a gazdag akinek van ilyesmije..

A lelki gazdagság ami igazán fontos szerintem, bárhol is éljen az ember. Az anyagi javak elvesznek de ez örök és nem veheti el senki.

Különben is "Nem az a szegény, akinek kevés a vagyona, hanem az, aki többet kíván."

2011. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
az én családom olyan szegény, hogy a csekkeket is alig tudjuk befizetni és ezrt a nagyszülők segítsége szükséges, különben már az utcán lennénk! :(
2011. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk szegények mert van egy 5 szobás kertes házunk, autónk, pár hektár gyümölcsös, egy kisebb erdő, egy fél tanya, apám nyugdíjazott katona (ki tudja meddig) anyám minimálbérért dolgozik. Viszont van sokmillió hitelünk aminek egy része deviza és a törlesztőrészletek elég magasak. Épp hogy ki tudjuk fizetni. Kb havi 100.000rel többet költünk mint amennyi bejön, és ezt a hiányt ilyenkor nyáron a gyümölcsszezonban pótoljuk. Egyáltalán nem élünk nagy lábon, de itt a környéken vannak akiknek sokkal rosszabb.
2011. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gazdag vagyok, havi félmilliót költök el, és kb. ugyanennyit megtakarítok.
2011. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sem szegény, sem gazdag. Eddig amire kellett azt összetudtam hozni. Hitelem nincs szerencsére, de luxus sincs. De nyugdíjam sem lesz, úgyhogy most erre gyúrok, ezért beszálltam egy üzletbe, másodállásban. Ha bejön akkor meglesz a luxus is.
2011. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi köze a másodállás üzletnek, meg a luxusnak a nyugdijhoz?
2011. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Milyen munkával lehet megkeresni 1 milliót egy hónapban? Komolyan érdekelne!! A 10%-át se keresem meg havonta..
2011. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Saját cégem van, több ember dolgozik "nekem". Szóval nem egyedül dolgozom meg érte, de én kapom meg. Tudom ez igazságtalan, de ilyen a világ.
2011. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!