Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most komolyan? Ki az aki a...

Most komolyan? Ki az aki a semmire utal előre?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm és közeli rokonom mondja, hogy pl. Vaterán vett egy terméket, de még nem jött meg pedig kifizették az árát előre. Én el vagyok képedve, hogy lehetnek ennyire, már bocsánat hüLyék, hogy vad idegennek fizetnek csak úgy a semmire... tényleg ilyen sokan vannak?

off: Lassan kezdek elgondolkodni azon, hogy egyesek milyen jól járnak ezzel, hogy átvernek másokat, nekem is meg kéne próbálni :)


2013. szept. 4. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ki az a hülye aki előrepostáz, úgy hogy nincs kifizetve.

Nekem mindig előre fizetnek, másképp nem postázok. Ez az internetes vásárlásnál teljesen természetes csak jó helyen kell vásárolni.

2013. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha tudnád mennyiszer utaltam előre és Nekem mennyiszer utaltak előre. Senkiben nem csalódtam eddig. TeszVeszen és Vaterán is attól vásárolok aki megbízható. (ami ellenőrizhető)
2013. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Webáruházunk van, sose küldünk utánvéttel!!!

Nem utaztatok semmit a saját pénzemen!

2013. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Te még nem töltöttél fel telefont? Elküldöd a pénzt, aztán reménykedsz, hogy megjön az összeg a telefonodra. Te még nem voltál moziban? Megveszed a jegyet, és reménykedsz, hogy lesz is előadás. Te még nem csocsóztál? Bedobod a zsetont, aztán reméled, hogy kapsz labdát.


Mi a te bajod?

2013. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez olyan dolog vica-verza dolog. Senki nem fogja postára adni a cuccot addig, míg nem fizettek érte.

Egyébként meg pont az általad említett vatera az egyik legmegbízhatóbb ezen a téren, mivel eléggé le van szabályozva, és bebiztosítva, az értékelésekből is látni lehet, hogy mennyire megbízható az eladó.

Én elég sok dolgot vettem vateráról, közeli ismerőseim is, és eddig semmi problémám nem adódott, és tőlük sem hallottam.

De tény, hogy sajnos tényleg létezik ez a fajta csalás, de az inkább más hirdetős oldalakra jellemző.

Ha olyan oldalról szeretne az ember vásárolni, nem árt figyelni. Pl. ha megadja ugye a bankszámlaszámát névvel, rákeresel google-on, és ha már volt ilyen esete, akkor meg fog jelenni a fekete listákon.

2013. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem az előreutalással van a baj, sokkal inkább azzal hogy az eladó rögtön hozzáfér a pénzhez... maga a rendszer hagyja bent az átverés lehetőségét. Sokkal inkább rendelek ebayen, paypallal mint vateráról előre utalgatással. (főleg a nagyobb értékű cuccoknál igaz ez), Az a baj nincs egy pénzügyi közvetítő szerv, a vatera meg széttárja a karját: sajnálom minek utaltál előre...
2013. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!