Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol vannak magán embereknek...

Hol vannak magán embereknek adományozók?

Figyelt kérdés

Mindig szervezetnek ajánlanak fel segítséget,de mért nincs olyan hogy magánembernek is adományoznak?

Én 22éves nő vagyok és önhibámon kívűl adóságba kerültem és fáj hogy el van cseszve az életem mert rengeteg idő még kimászok belőle,már 300ezer ft adomány is évekre lecsökkentené ezt az egészet.öszesen kb 1,5millió.

És én is bemutatnék mindent hogy aki adományoz biztos legyen benne hogy arra kell,hogy újra éljek normálisan.

Hol vannak ilyenek,egyáltalán vannak?:(


2013. szept. 6. 12:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is jobban megerdemled az adomanyt, mint az a sok betegsegben szenvedo meg ehen halo gyerek. Nem kellett volna hitelt felvenniuk...
2013. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Ja most latom, hogy "onhibadon kivul" kerultel adossagba. Esetleg leirnad a sztorit?
2013. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Én is felvettem a diákhitelt, hogy legyen miből inni főiskola alatt. Ha esetleg két adományozó tűnne fel, egyik kanyarodhat hozzám, nálam "csak" 1,3M a tartozás. nhibámon kívül. Végülis a kocsma hibája.
2013. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha elég reális sztorit tudsz kreálni arra vonatkozóan, hogy miként tud az ember önhibáján kívül felhalmozni 1,5M adósságot akkor én leszek az első adakozód.
2013. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

nem találok ki semmi sztorit,leírom az esetemet.5éve vagyok párommal,abból 2,5éve élünk eggyütt.Előszőr az Anyáéknál.Őlk megkértek minket h segítsünk nekik,így vettünk fel személyi kölcsönt amit nekik adtunk,h mért ne segítenénk ha tudnánk alapon.Rá egy fél évre az anyja az apja melett oda vitt egy pasast lakni,párom kérte h 1hónap után menyen mostmár el onnan.A válasz az volt h mi takarodjunk el ha nem tetszik.Magyarán a pénz után nem a gyerekét választotta hanem a szeretőjét(azóta odaköltözött,3-masban élnek).Elköltözött onnan párom mamája és huga is,de mindenki rosz csak ők nem.Mindenki vmi miatt elköltözött..

Persze nem segítenek visszafizetni.Párom elment kezesnek(adóstársnak testvérének.Persze nem fizet.

Ha lehet azt mondani h naívak voltunk mert segíteni akartunk és ezt értettem önhibánkon kívűl akk így van.Az még el tudnánk viselni ha magunk miatt kelett volna felvenni a személyi kölcsönt meg a hitelkártyát,de így még rosszabb a tudat h mások miatt.És persze mindketten dolgozunk,de egyszerűen nem megy...:(

2013. szept. 6. 13:32
 6/21 anonim ***** válasza:
13%
Egyetemistáknak akkor se segítenek ha zsákszám állna a pénz mert egyikse tud vele bánni csak részegedni... Ez a jövő generációja! Hurrá!!!!
2013. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Flector 67 ***** válasza:
33%
6/6 Te aztán nagyon bölcs vagy. Remélem rajtad se segít senki.
2013. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem is kértem segítséget!!! De tudod mikor azért veszik fel a pénzt hogy elba...ák akkor minek??!! Akár merre megyek mindenfele azt látom, hogy az egyetemisták az értelmiség fetreng, részegedik, garázdálkodik a többiről meg jobb nem beszélni!!! És akkor még ezért adózzak itthon??!! Hát egy nagy ....
2013. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

# 5


Erre a sztorira sok mindent lehetne mondani, csak azt nem, hogy önhibádon kívül történtek a dolgok...


És még mondják, hogy nem az iskolázatlan idióták vették fel a hiteleket meg vállaltak kezességet ész nélkül. Csak rá kell nézni erre az írásképre és nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek...

2013. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Flector 67 ***** válasza:
34%
8/9. Nyugi nekem pl. messze nem kell a te adód:)
2013. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!