Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben az esetben?

Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Munkahelyet váltottam, több fizetésért, próbaidő alatt kirúgtak az új helyről.

Jelentkeztem egy operátori állásra, interjú megvolt, megfeleltem, majd szólnak, ha indul, ok mondom. Azóta is várom.

bejelentkeztem a munkaügyibe, majd rá pár napra találtam megint egy hírdetést, odamentem, azt mondta az ürge felvesz. Megbeszéltük, hogy hétfőn kezdek nála, elkérte az adataim, hogy bejelent.

Ok, mondom kijelentkeztem a munkaügyiből.

megyek hétfőn a cégéhez, közlik velem, nem vagyok bejelentve, nincs szerződésem, mert NEM SZÓLTAM előre, öszerintük, hogy megyek hétfőn.

A munkaügyről meg kijelentkeztem, így szükség esetén majd FHT-t sem kapok, mert nem működök a munkaügyi központtal együtt.

Közben meg várok az operátori állásra, majd esetleg szólnak valamikor :-)

Ti mit tennétek a helyemben?

Semmi bevételem, munkám nincs...


2013. szept. 6. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Jelentkezz vissza a munkaügyibe, meg nézegess továbbra is állásokat. Más nem nagyon tudsz tenni. És legközelebb csak akkor jelentkezz ki a munkaügyiből, ha már megvolt a szerződéskötés.
2013. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!