Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig mehet el egy munkahely...

KNora kérdése:

Meddig mehet el egy munkahely ha vissza akar tartani egy dolgozót?

Figyelt kérdés

Egy nagy cégnél dolgozom, egy osztály munkáját végeztem egyedül, kevés pénzért és megbecsülésért. Sajnos túl jól. 1,5 év alatt a stressztől több mint 10kg-t fogytam, az ismerőseim alig ismernek rám és én is alig ismerek magamra. Folyton aggódom, belefáradtam, kihat a családomra, mindenre. Két hete beadtam a felmondásomat.

A cég azonban nem akar elengedni. Próbáltak visszatartani szép szóval, ígérgetéssel, pénzzel, de nem akarom tovább csinálni. MOst már fenyegetőznek hogy elintézik, ne kapjak sehol munkát a szakmámban-sajnos ehhez megvannak az eszközeik is.

Tudom hogy jogszerűtlen, törvénytelen de félek, igazuk lesz és a végén tényleg tönkretesznek. Paranoiás vagyok? Mit tehetek?



2013. szept. 13. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
"per"
2013. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de nem hinném hogy van esélyem ellenük.
2013. szept. 13. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:

És mire fel perelnél? Arra, hogy a multi vezetők egymás között megbeszélik, hogy téged ne vegyenek fel. Mindkettő letagadja és ennyi, vége is a pernek...


Ez nagyon nehéz, de én nem látom nagy esélyét. hogy valóban betartanák a vezetőid ezt a "keresztbetétel" dolgot, ha amúgy csöndesen és alázatosan lelépsz az alvégen a felmondási idő után.

2013. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!