Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Előfordulhat a fociban olyan...

Előfordulhat a fociban olyan szituáció, hogy egy cserekapusnak, mezőnyjátékosként kell beállnia?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, mert több cserepados van mint 3, amennyit lehet cserélni és max 2 kapus szokott lenni a cserék között. A többi mezőnyjátékos, szóval azokat hoznák be.
2013. szept. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat ha a csapat már cserélt 3-at, de akkor állítják ki a kapust vagy sérül meg. Ilyenkor már nincs lehetőség cserélni tehát egy mezőnyjátékos kell a kapuba álljon. Láttam én már ilyen meccset, pl. a 2008-as eb-n a törököknél, az egyik meccs végére ha jól emlékszem Tuncay kellett kapuba álljon. Ha van még cserelehetőség akkor van az amit az első mondott, lehoznak egy mezőnyjátékost és beküldik a padon ülő kapust.
2013. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második, nem értetted. Nem mezőnyjátékos áll kapuba, hanem kapus mezőnybe. És ilyen szerintem sem tud előfordulni, max ha a cserepadon ülőket kiállítja a bíró reklamálásért, vagy verekedésért, és csak a kapus marad ott, akit be lehet hozni egy sérüléskor.


Volt egy Jorge Campos nevű mexikói kapus, aki pályafutása elején többször is játszott csatárt, és rúgott is pár gólt.

2013. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt már ilyenre példa, de általában gála meccseken vagy felkészülési időszakban.

[link]

2013. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MrPifta ***** válasza:
ilyenkor van ott készenlétben egy kivágott mez (hogy a száma látszódjon)?
2013. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!