Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Angliából feladnak nekem...

Ha Angliából feladnak nekem egy ebook olvasót kell valamit fizetnem itthon?

Figyelt kérdés
Tehát él kint egy barátnőm, megkérném vegyen nekem kint egy ebook olvasót és feladná nekem postán. Kell vámot vagy valamit fizetnem itthon?

2013. szept. 16. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mivel EU-n belül van.
2013. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátnődnek kell a postaköltséget fizetni, és ha simán adja fel, akkor reménykedni hogy a csomag nem kavarodik el..Én tuti hogy ilyen dolgokat futárral vitetném haza.. Ők megbízhatóbbak.
2013. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valóban, a posta nem megbizható még akkor sem ha ajánlva adja fel. Simán kiszedik a csomagból az olvasót, velem többször is előfordult.

Aztán nekem kellett fizetnem hogy a magyar posta legyen olyan kegyes és utána járjon mi történt. Közölték hogy már hozzájuk üresen, ki bontva érkezett a csomag. (Ja persze...)

2013. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!