Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az itthon kapható Myprotein...

Az itthon kapható Myprotein ugyanaz, mint amit Angliából lehet rendelni?

Figyelt kérdés

[link]


Erről lenne szó, az angol honlapon másmilyen a csomagolás, bár gondolom az nem sokat nyom a latba :D Biztosra szeretnék menni, mivel nagy a tét (nincs felesleges 14 ezer forintom, viszont ha jó, akkor meg nagyon jó, miért fizessek többet ugyanazért?).


2012. jan. 3. 16:40
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
ez ugyan az lesz mint a külföldi
2012. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerinted ők honnan szerzik? Talán ők is onnan rendelik?
2012. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Zakathol ***** válasza:
38%

Ugyanaz a sz*r igen... 80%-os tejsavót te az életbe nem fogsz ennyiért szerezni sehonnan. A gyártástechnológia túl drága ahhoz, hogy bárki is tudja ennyiért árulni.


Nem érdemes ilyenekkel kísérletezni - azon felül, hogy már számtalanszor be lett bizonyítva, hogy 80% helyett valami nevetségesen alacsony 10-20%-os fehérjetartalommal rendelkezik.


Ha nincs felesleges 14ezred akkor ilyet tuti ne vegyél, de ha lenne akkor se :D

2012. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
haha ez majdnem olyan árban van mint a power protein , felejtsd el ezt , és nézd meg az új bb.tv-t bunny pont az ilyenekről beszél
2012. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem a műsort, pont arról beszél a bácsi az elején, hogy mindenféle azonosítatlan kamu forrásból lehet a kamufehérjéket beszerezni, ami NEM BOLT! EZ BOLT! Észrevettétek? Webshop, üzlet, számla, fogyasztóvédelem meg minden. Pont ezért nem mindegy. Egyértelmű, hogy megbízhatatlan forrásból nem veszünk ilyet, de itt megbízhatónak tűnik a forrás. Ilyenkor mi van?
2012. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Zakathol ***** válasza:

Vegyed és egyed.

Nálam már bőven elég az, hogy ilyen nagy a köd ekörül a sz*r körül. Inkább veszek egy kevert fehérjét ugyanennyiért, minthogy rámsózzanak valami izét. A kettő(tejsavó kontra kevert fehérje) közötti különbség amatőr felhasználóknál amúgy sem tűnik ki. Inkább a versenyszintnél jelenthet hátrányt.


A tejsavó gyorsabb meg jobb meg mittomén milyen felszívódása szerintem egy kicsit túl van misztifikálva. Nyilván klinikailag bizonyított tények, de könyörgöm ha egy mezei felhasználó meg akar izmosodni, szerintem édesmindegy melyiket választja - feltéve ha normálisan kajál! :)

2012. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, az még jobb lenne. Csak azt amiatt vetettem el eddig, mert azt mondják, a tejsavó mégiscsak jobb, na meg volt szerencsém valami über szójaizolátumhoz, aminek eléggé nagyonramaty íze volt, mazochista meg nem vagyok :D De ha a kevert fehérjék (pl. power protein) is megfelelő egy mezei júzer számára, akkor az lenne a lehető legjobb. De ezt nem tudom egyértelműen kideríteni...
2012. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Zakathol ***** válasza:
A power proteinnek is szar íze van. Minden kevert fehérjének.
2012. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha csak egy picivel is jobb, mint az a szója, akkor semmi probléma. Bőven hobbiszinten vagyok, nincs szükségem csodaszerekre, nem a kigyúrtság a cél, hanem hogy azért nézzek ki valahogy.
2012. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Hogy lehet ekkora butaságot írni?!?! Azt hittem a butaságnak az ostobaságnak nincs alja! Erre apám totál rácáfoltál. Tudod Te egyáltalán, hogy a MyProtein márka mi is?!?! Tudod Te egyáltalán mi a WPC80 rövidítése? Tudsz Te egyáltalán a proteinekről, a fajtáikról, az aminosvakaról, vagy úgy általában erről az egészről bármit is? Tudod Te egyáltalán, hogy a proteinedben mit is eszel? Ki bizonyított be erről a MyProteinről bármi rosszat? A köd nem e körül van, ha nem az agyadban. Felvilágosítanálak, bár semmi értelmét nem látom, hogy a whey koncentrátum ebben a zsákban egy alapanyag. Itt nincs íz, nincs szín, nincsenek egyéb adalékanyagok, nincs hozzáadott cukor (malto, detro, frukto). Amikor a kis szar proteinedet megveszed azt a kevert vackot, akkor az ilyen alapanyagból beletesznek ebből bizonyos %-ot, meg ízanyagot, meg stabilizátort, meg színezéket, meg bármit attól függően, hogy egy 60%-os alap olcsóságot, vagy egy 85%-os amino peptidekkel, Leucin, BCAA, stb. tartalmazó full proteint veszel. A PowerProtein Whey-t csak a napfényben látott, mivel abban talán 99%-ban szóját találsz.


Szerintem amikor hozzászólsz egy ilyen témához, csak akkor tedd amikor tudásilag felkészült is vagy!

2012. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!