Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Alaki aki otthon van ebben a...

Alaki aki otthon van ebben a témában, vagy esetleg rendőr, az megválaszolná kérdésemet?

Figyelt kérdés
Az van hogy április végén átvertek neten 22 ezer forinttal.Beballagtam a rendőrségre, feljelentés stb...jó sok idő után kaptam egy levelet hogy megvan a csávó, bíróság elé vitték mert nem az első eset volt, bevallotta h mit tett stb....szokásos lósz@r...és a pénzem még sehol...azt hogy fogják vissza juttatni? ledolgoztatják vele, vagy elárverezik valamiét vagy mi lesz? mert azzal a hirdetéssel amivel engem, jó pár embert is szintúgy átbszott. Ergo mikor fog visszakerülni a pénzem? Mer a mai napig ne kaptam meg...

2013. szept. 17. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom miután egy büntetőperben elítélnek valakit magáért a bűncselekményért, akkor utána neked külön polgári perben kell érvényesítened a kártérítési igényedet. Ez vagy sikerül, vagy nem. Mert vagy van valamilyen ingó- ill. ingatlan vagyona a delikvensnek, (természetesen papíron, fekete jövedelemből nem tudják levonni, mert papíron nem létezik) vagy nincs.
2013. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs vagyona akkor nezhetsz a penzed utan egesszen addig amig nem lesz valami legalais penze :) De amugy ha neked van jogeros vegzesed akkor azzal elmehetsz behajto ceghez es akkor majd ok fognak ezugyben lepni. Ledolgoztatni maximum a buntetes osszeget dolgozhatja le mast nem! Szoval egyenlore a penzedrol mondj le aztan majd talan egyszer visszakapod.
2013. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért is kérdezem mert az egyik haverom ugyanígy járt,ő mondjuk 45 ezer forinttal. és úgy fél év múlva nyögvenyelősen megkapta, de nem kellett semmilyen papírt intézni hozzá, se polgári pert indítani stb. akkor mi van?
2013. szept. 17. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
fizetési meghagyás
2013. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!